Uncategorized

FC Barcelona zremisowała bez Messiego i Suareza

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem na Camp Nou Barcelona poinformowała, że Messiemu zrobiło się niedobrze i wymiotował. Argentyńczyk miał ponoć poczuć się źle także podczas lotu samolotem, gdy przebywał na zgrupowaniu drużyny narodowej w Ameryce Południowej.

To nie pierwsze tego typu problemy 29-letniego piłkarza. Telewizyjne kamery już wielokrotnie rejestrowały, jak wymiotował podczas meczów. Sam zawodnik pytany o to zawsze bagatelizował sprawę.

fc-barcelona-zremisowala-bez-messiego-i-suareza

Zamiast Messiego i zawieszonego za kartki Suareza, Brazylijczykowi Neymarowi w linii ataku partnerowali Paco Alcacer i Turek Arda Turan. Żaden z nich nie trafił jednak do siatki, mimo że rywale od 68. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Diego Llorente.

W doliczonym czasie za obrażanie sędziego z boiska zejść musiał także Juan Carlos. Trudno jednak dziwić się zdenerwowaniu pomocnika Malagi, ponieważ arbiter zapowiedział przedłużenie drugiej połowy o cztery minuty, a goście wciąż odpierali kolejne ataki Barcelony w szóstej doliczonej minucie.

Spotkanie z trybun obejrzała ponad setka dzieci, zaproszona przez klub z okazji 10-lecia współpracy z organizacją UNICEF.

Broniąca tytułu Barcelona ma 26 punktów i ustępuje o jeden prowadzącemu w tabeli Realowi Madryt, który o 20.45 zmierzy się w derbach z Atletico.