Uncategorized

Barcelona obserwuje Łukasza Piszczka

Hiszpański klub piłkarski FC Barcelona sprowadzi zimą doświadczonego obrońcę, który zastąpi na Camp Nou Aleixa Vidala – donosi „Mundo Deportivo”. Zdaniem katalońskiego dziennika mistrzowie Hiszpanii dokładnie przyglądają się siedmiu zawodnikom. Wśród nich jest Łukasz Piszczek z Borussii Dortmund.

Obok Polaka, jako następców Vidala, wymienia się także innych doświadczonych obrońców – m.in. Stephana Lichtsteinera (Juventus Turyn), Branislava Ivanovicia (Chelsea), Matteo Darmiana (Manchester United) czy Joao Pereirę (Sporting).

barcelona-obserwuje-lukasza-piszczka

„Mundo Deportivo” podkreśla jednak, że pozyskanie Piszczka może okazać się bardzo trudne do zrealizowania. If you are looking for a free spins no deposit kind of online game then click on freespingratis.com Wskazuje na osobę trenera Borussi – Thomasa Tuchela, który zimą za żadne skarby może nie chcieć sprzedać swojego podstawowego zawodnika.

Piszczek nie po raz pierwszy znajduje się w orbicie zainteresowań Barcelony. Już latem 2014 roku był wymieniany jako jeden z potencjalnych następców Daniego Alvesa.

Aktualna umowa 31-latka z Borussią wygasa po sezonie 2017/2018.

 

Zródło: sport.pl